Otel

Merhaba cariye.info erotik sex hikayeleri okuyucuları,derlediğimiz en büyük hikaye arşivini sizlerin beğenisine sunuyoruz.Neredeyse tüm google da bulabileceğiniz tüm hikayeleri bir arada..

Merhaba, ben 32 yaşında Ap biriyim. Gay hikayelerini sık sık okurum. Anlatacağım olay Ankara geçti. Bir gün chatte seks yapacak birini ararken, kendisini Ankaralı Ap olduğunu söyleyen biri ile chatte yazışmaya başladık. Adının Emre olduğu 19 yaşında olduğu ve Ap olduğunu yazmıştı. Neyse; birbirimizin telefonu alıp Ankaraya geldiğimde arayacağımı söyledim.

Emre ile telefon ile de görüştüğümüz için çok merak etmeye başlamıştım. Uygun bir zamanda Ankara ya gittim. Öğlen saat 11.00 gibi dediği yerde buluşmak için beklemeye başladım.O arada telefonum çaldı ve yaşımın büyük olduğunu o yüzden vazgeçtiği söyledi. Onun beni gördüğüne emindim ve sadece sohbet edelim diye ikna ettim, kabul etti.Yanıma geldiğinde inanamadım, sarışın, yeşil gözlü uzun boylu çok yakışıklı bir genç karşımda duruyor. Bir yerlerde oturduk çay içtik sohbet ettik.

Otururken birden bana WC gelmemi istedi, neyse beraber WC girdik o bir odaya girdi,bende diğerine, sonra gelip benim aleti inceledi. Oda istiyordu anlamıştım.Çıktık alelacele bir otele gittik. Odaya girer girmez birbirimize sarılıp öpüşmeye başladık. Emre nin aleti benimkinden büyüktü yaklaşık 19 cm ve kalın. 69 pozisyonunda sevişmeye birbirimizinki yalamaya başladık. Emre` nin o aletini içimde istiyordum. Ben domalıp onun önüne geçtim,ama o bir türlü giremiyordu.

Ağzımda sertleşen aleti arkama gelince sertliğini kaybediyordu. Bana sen benim arkama geç o zaman sertliğini kaybetmez dedi. Bende başladım hafif hafif arkasına geçmeye benimki kadar bir aleti almadığını ve yavaş olmamı istiyordu. Ama ben çıldırmıştım, her türlü pozisyonda bunu sikiyordum öpücükler konduruyordum sırtına boynuna ve neyse içine boşaldım. Yatağa uzandım, ama onun ki hala sertleşmemişti.

Anladım ki o tamamen pasifti. O gün otelde onu defalarca siktim. sonra görüşmek üzere ayrıldık. Ben memlekete döndüm ve ertesi gün telefonumda bir mesaj hadi gel seni çok özledim, beni evire çevire yine becer diye…….Ama fırsat olup tekrar gidemedim. Gittiğim zamanda ise verdiği telefon hattı iptaldi… Emrem nerdesin bu hikayeyi okuyunca eminim beni hatırlayacaksın hadi bekliyorum….

Gönderen: deep_ss

Yorum yapın